Alaybeyi Un Fabrikası;

Alaybeyi Un Fabrikası; 1983 yılında Alaybeyi Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanı ile kurulmuş ve 1988 yılında faaliyete başlamıştır.

Günlük 350 ton Özel Amaçlı Buğday Unu ve 150 ton Hazır Ekmek Miksleri üretim kapasitesine sahip Alaybeyi Un Fabrikası, 10.000m² alan üzerinde, 3.500m² üretim tesisi ve 2.500m² alanda 50.000 ton Hububat Depolama tesisine sahiptir.

Alaybeyi Un Fabrikası’nda, Kalite Yönetim ve HACCP sistemi kurallarına uygun olarak üretilen ürünler, Bilgisayar Destekli Otomasyon sistemleri ile 24 saat boyunca kesintisiz izlenmekte ve tam teşekküllü laboratuarlarında kalite kontrolü yapılmaktadır. Konusunda uzman mühendis kadrosuyla Ar-Ge çalışmalarını, dünyadaki güncel teknoloji ve gelişmelere paralel olarak sürdürmekte ve sürekli olarak ürün geliştirme çalışmaları yapmaktadır.

Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş olan Alaybeyi A.Ş., kendine özgü çizgisini yıllardır muhafaza ederek sektöründe kaliteye imzasını atmıştır.

Birlikte daha huzurlu ve nice yıllara..

 

Alaybeyi Naturel;

Alaybeyi Naturel, 2014 yılında, kendi sektöründe tanınan, 30 yılı aşkın tecrübesi ve kamuoyu nezdinde güven kazanmış olan Alaybeyi Un Fabrikası çatısı altında kurulmuştur. Tamamen doğal, sağlıklı ve kaliteli olan ürünler üretme noktasında kendisine misyon edinmiş ve bu anlamda çalışmalarına, son derece yüksek teknolojilerle donatılmış üretim alanı ve kendine has AR-GE tesisiyle devam etmektedir.

Sizde kolayca %100 DOĞAL olan Naturel Ruşeym ürününü buradan satın alabilirsiniz. HEMEN SİPARİŞ VER