RUŞEYM NEDİR?

Ruşeym hepimizin yakından tanıdığı buğdayın en değerli kısmı olan, özü diye nitelendirebileceğimiz embriyo kısmıdır. Yani buğday bitkisinin filizlenmeye başladığı yerdir. Bu sebeple buğdayın bütün besin değerlerini içerir. Bir ton buğdaydan yalnızca bir kilogram üretilebilir.

NATUREL RUŞEYM NEDİR?

Besin değeri bakımından zengin bu mucizevi ürün Alaybeyi Un Fabrikası'nın %100 DOĞAL üretim mantığı ile çok özel bir teknoloji kullanılarak, aslı bozulmadan Türk Gıda Kodeksine uygun olarak paketlenerek siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur. Herhangi bir ısıl işleme tabi tutulmadan ve hiçbir koruyucu madde kullanılmadan üretilip satışa sunulmuştur.

RUŞEYM HANGİ BESİN BİLEŞENLERİNİ İÇERİR?

18 tane Amino Asit, 10 tane Mineral, 6 tane Vitamin, 913 Protein bileşeni, Omega-3 ve Omega-6 yağ asitlerini, Folik asit, Selenyum ve probiyotik enzimleri içerir.

TÜKETİM ŞEKLİ:

Ruşeym, soğuk süt veya yoğurtla karıştırılarak, taze yada kuru meyvelere ilave edilerek veya çorba salata gibi yiyeceklerin üzerine serpilerek kullanılabildiği gibi dünya mutfağındaki çeşitli yemek tariflerine besinsel zenginleştirme amaçlı tercih edilir.

AMBALAJ ŞEKLİ:

Türk Gıda Kodeksine uygun malzemeden 200 gr özel kutularda.

Naturel Ruşeym ürünlerini buradan kolayca satın alabilirsiniz.